פתרון לשיער דליל

הידללות השיער הינה תופעה שאינה מגדרית, גברים ונשים סובלים ממנה.

במסגרת מחזור חיי השיערה התקין קיים שלב בו השיערה הבוגרת מפסיקה לצמוח, נחלשת ואז מפנה את מקומה לשערה חדשה, כלומר, נושרת. הקצב התקין של נשירה פיזיולוגית כזו מוגדר כאיבוד בין 100-200 שיערות, ביום וכאמור, מצב זה הוא פיזיולוגי -תקין. חלק גדול משיערות אלו נשאר על הקרקפת ונושר כאשר מסתרקים או חופפים (מסנן המקלחת). כאשר איבוד שיער עולה על הקצב הטבעי התקין/המותר המהווה חלק מהתחלופה הנורמלית של שיערות הראש, ייווצר שיער דליל. במרפאתנו מספר טיפולים להידללות השיער:

טיפול PRP (הזרקת פלסמה עשירה בטסיות) לשיער מבוסס על הפקת נוזל פלזמה מדם המטופל. ריכוז חומרי הגדילה בנוזל הפלזמה הינו פי 4-7 מריכוזם הרגיל בדם ובכך הזרקתם מסייעת לעצירת תהליך ההתקרחות. נדרשים מספר טיפולים כדי לראות שיפור ורצוי לבצע טיפול תחזוקה אחת לחצי שנה.

מילוי שיער בעזרת מכשיר TMHairstetics, הינו טיפול אסתטי תומך בתהליך ההתקרחות. בעזרת טכנולוגיית ה- TMHairstetics אנו מחדירים סיבי שיער מלאכותיים המתקבעים מתחת לעור באמצעות עוגנים ייעודיים זעירים העשויים ממתכת. טרם ההשתלה, נבצע מבחן התאמה, אשר במהלכו מוחדרות מספר קטן של שיערות לאיזור קטן. בהתאם לתוצאות המבחן, הטיפול על פי אזור/ אינדיקציה יבוצע לפחות 8 שבועות לאחר מכן. הטיפול מבוצע תחת הרדמה מקומית או אזורית. הטיפול מיועד לנשים וגברים, היא אינה מיועדת לילדים.

בטיפול ריגנרה אנו משנעים תאים עם מאפיינים משופרים לאזור הזקוק לכך. מדובר בפרוצדורה חד פעמית. במהלך הפרוצדורה נלקחים תאי העור מאזור העורף, אזור עם אספקת דם טובה מאוד. במקום בו יש אספקת דם עשיר יש גם כלי דם רבים. סביב כלי הדם בתוך העור נמצאים תאים מיוחדים שנקראים תאי אב או תאים פרוגניטורים. תאים אלה הם בעלי יכולת שחזור, תיקון ורגנרציה, כלומר, יצירה מחדש. במהלך הפרוצדורה נלקחות 3 דגימות עור למכשיר המפרק את הרקמה לצורך קבלת תמיסה שתכיל את התאים המיוחדים. התמיסה תוזרק לקרקפת על ידי מחט ומזרק. בדרך כלל אין צורך בהרדמה מקומית באזור הקרקפת. הפרוצדורה מתבצעת במרפאה ואורכת כ- 20 דקות. ריגנרה הינה טכנולוגיה אשר מחיה זקיקי שיער ומחזקת אותם. הטיפול מתאים לגברים ולנשים עם התחלה של דלילות בשיער ואינה מתאימה לאנשים הסובלים מהתקרחות (אזור ללא שיער כלל).

אחרי

לפני