פילינג לייזר

אופי החיים, הסטרס, החשיפה לשמש, העישון והגיל יפגעו באיכות העור. מלבד הקמטים, הכתמים והגידולים, העור מדקק, מאבד מחיוניותו ונותר עייף ואפרורי. שיוף עור הפנים על ידי פילינג כימי או פילינג לייזר ישפר באופן משמעותי את העור, וייצר מראה אחיד ונקי מכתמים ומקמטים. השיוף גם גורם לשפעול תהליכי בנייה מחדש בשכבה התת עורית ובכך למיצוק – תהליך התורם להרמת הפנים ולמראה צעיר, רענן, זוהר וחלק. לפילינג פנול או פילינג לייזר עמוק תוצאות משמעותיות ומרשימות, הנשמרות שנים רבות. הטיפול נעשה על ידי רופא מומחה ולאחר 7-10 ימי החלמה, העור מתחדש לגמרי ונראה מוצק, מתוח וצעיר. לכל מטופל יש להתאים את הפרוצדורה המתאימה לו.

חידוש מלא של עור רווי קמטים וכתמים. כבר לאחר טיפול בודד יתקבל מראה חדש, רענן וצעיר בשנים רבות. נדרשת החלמה של עד 10 ימים בבית.

משלב בין לייזר משייף מסוג CO2 ולייזר לא משייף באורך גל 1570 נ"מ. מרפאת ד"ר ארצי גאה להיות חלק מצוות הפיתוח של הלייזר ההיברידי. זהו המכשיר הראשון והיחיד מסוגו אשר מאגד שני לייזרים (CO2, 1570 נ"מ) וטכנולוגית אולטרסאונד ובעצם מציע אפשרויות בלתי מוגבלות ושליטה אולטימטיבית בתוצאות הטיפול ובזמן ההחלמה. מספר טיפולים יביאו לשיפור משמעותי מאוד באיכות העור. זמן ההחלמה לאחר כל טיפול הינו קצר יחסית ועומד על 3-5 ימים. שימוש בעוצמות גבוהות ובפרמטרים ספציפיים ימקסם תוצאה אולם ידרוש זמן החלמה ממושך יותר.

הפילינג העמוק ביותר הנמצא היום בשימוש רפואי ודורש תקופת החלמה של 8-12 ימים. ניתן להשתמש בנוסחת הפנול הייחודית של חברת SKINTECH במרפאה, ללא צורך בטשטוש או בהרדמה. בתום תקופת ההחלמה יווצר עור חדש, חלק יותר, ורוד יותר, ללא כתמי שמש, נמשים וכתמי גיל וללא קמטים. חשוב לדעת שתקופת ההחלמה מפילינג כימי עמוק עלולה להימשך חודשים ארוכים, שבהם העור נותר אדום ורגיש. רק לאחר שמושגת החלמה מלאה ניתן ליהנות ממראה העור החדש. לרוב נותר העור החדש צעיר וגמיש למשך שנים רבות.

אחרי

לפני