יחידת המחקר

המחקר מהווה חלק חשוב ברפואה. מחקרים קליניים בודקים יעילות ובטיחות של תרופה, טיפול או מכשור מסויים. מסקנות המחקרים מייצרים אפשרויות טיפול ומבססות מידע אמין על טיפולים קיימים. במרפאתנו קיימת יחידת מחקר פעילה בניהולה של שרון בן שמואל. כל המחקרים נערכים על ידי רופאי עור מומחים.

הניסויים הקליניים הנערכים במרפאתנו הינם ניסויים מסוג שלב 4 בלבד, כלומר מחקר שמתקיים לאחר שהתרופה או המכשיר כבר מאושרים, רשומים ומשווקים בארץ ובעולם ומטרת המחקר היא לאסוף מידע נוסף לגבי בטיחות השימוש בו, היתרונות והשימוש האופטימלי בו. ניהול המחקרים והמעקב השוטף אחריהם נעשה על פי נהלי GCP (Good Clinical Practice) שהינו התקן הבינלאומי לביצוע מחקרים קליניים. כל המחקרים מקבלים אישור של ועדת הלסינקי שהינה ועדה אתית המבטיחה הגנה על הזכויות, הבטיחות והרווחה של כל אדם המשתתף בניסוי קליני. המשתתפים במחקר מקבלים טיפול ומעקב ללא עלות וכל שמתבקש מהם הוא להגיע למפגשי המחקר (טיפולים או מעקב).

הערכת יעילותו ובטיחותו של מכשיר ה- TIXEL שעובד על אנרגיית חום בטיפול בקמטים פריאורביטאלים (האזור שמסביב לעיניים) בהשוואה למכשיר לייזר.

מחקר להשוואת אפקטיביות, יעילות, סבילות, הפחתת גירויים ובטיחות של  מוצר פילינג לעור הפנים בשילוב קומפלקס DERMSHIELD™  אל מול אותו מוצר ללא הקומפלקס.

מחקר להשוואת אפקטיביות ובטיחות של הזרקת חומצה היאלרונית משני סוגים לצורך שיפור וטשטוש צלקות פוסט אקנה.

מחקר המשלב יעילות הטיפול במכשיר מסוג RF (מבוסס טכנולוגית גלי רדיו) בשילוב נטילת תרופה מסוג Isotretinoin  (רואקוטן) למטופלים הסובלים מפצעים וצלקות אקנה.

מחקר להערכת הבטיחות והיעילות של 2 חומרי מילוי מסוג קלציום הידרוקסיל אפטיט לטיפול בחידוש והצערת עור הזרוע והירך.

מחקר להערכת היעילות והבטיחות של מערכת (™Alma Hybrid לייזר) לטיפול בשיפור איכות העור עם זמן החלמה מינימלי.

במידה והינכם מעוניינים לקחת חלק באחד מהמחקרים, אנא פנו לשרון בטלפון 054-4200051